Podsumowanie konkursu profilaktycznego "Cyber-Bezpieczniaki"

Gratulujemy naszym uczniom, którzy zostali nagrodzeni w konkursie zorganizowanym przez Komendę Powiatową Policji w Mińsku Mazowieckim.

Konkurs profilaktyczny „Cyber-Bezpieczniaki”, skierowany był do uczniów klas szkół podstawowych. Zadanie polegało na atrakcyjnym przedstawieniu w formie komiksu zdarzeń lub sytuacji  związanych z zagrożeniami w internecie.

23 czerwca 2021 r. uczestniczyliśmy w  uroczystym podsumowaniu konkursu, w którym uhonorowano naszych uczniów:

Klasy 4-6:

1. miejsce: Julia Lasyk