Wiosna, wiosna

„Wiosna, wiosna, ach to Ty …. „ Od wielu lat w naszej szkole  zgodnie z tradycją uroczyście świętujemy nadejście wiosny. 21 marca dla klas  0-3 odbył się niesamowity  pokaz magicznych sztuczek, które zaprezentował, utalentowany iluzjonista Konrad. Uczniowie byli zachwyceni,  na pewno ten dzień zostanie w pamięci na długo. Dzień później odbył się konkurs „Mam Talent”, podczas którego  uczniowie zaprezentowali swoje hobby, pasje oraz  zainteresowania. Na szkolnej scenie wystąpiło ponad 30 artystów, którzy mimo tremy i stresu oczarowali publiczność oraz jury. Ach co to były za emocje ….. pokazy muzyczne, sportowe, taneczne oraz rękodzieła. Mamy bardzo utalentowanych uczniów. Wysoki poziom konkursu sprawił, że jury miało trudności z wyłonieniem zwycięzców.  W składzie komisji zasiadły: p. Sylwia Giedzińska, p. Agnieszka Cyrkanowicz , p. Agnieszka Bartnicka - Maguza  i  p. Beata Zdankowska –  Wasążnik . Konkurs poprowadziła dla nas pani Marta Łuniewska.

A oto jak wyglądają wyniki:

I miejsce:

Zofia Prokocka kl.5c

Natalia Wiąckiewicz kl.4b

Martyna Kaniewska kl.4c

II miejsce:

Ksenia Mancewicz kl.6c

Dominika Chłopik kl.4d

Karina Szczesna kl.7a

III miejsce:

Weronika Dąbrowska kl.4d

Martyna Sadoch kl.6b

Alicja Milewska kl.5d

Wyróżnienie:

Nina Rek kl.5c

Kornelia Michalik kl.5d

Anna Komoda,  Alicja Cyrkanowicz  kl.5b

Nagrodę publiczności dostał Antoni  Sawicki z klasy 8a

Gratulujemy zwycięzcom oraz pozostałym uczestnikom konkursu.

Blanka Vc