VII ŚWIATOWY DZIEŃ TABLICZKI MNOŻENIA

29 września nasza szkoła wzięła udział w VII Światowym Dniu Tabliczki Mnożenia. Jest to międzynarodowa akcja, która ma na celu zachęcenie wszystkich do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia po długich wakacjach, a także uświadomienie, iż znajomość tabliczki mnożenia jest niezbędna w życiu codziennym.

W tym dniu podczas przerw międzylekcyjnych oraz w czasie lekcji młodsi uczniowie z klasy 4a i 4b przepytywali starszych kolegów ze szkoły, nauczycieli i pracowników szkoły, a także rodziców. Każdy, kto odpowiedział poprawnie na 5 pytań z jednego losu, otrzymał odznakę i certyfikat „Eksperta Tabliczki Mnożenia”.   Obchody Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia wzbudziły w uczniach wiele pozytywnych emocji, pobudziły chęć zdrowej rywalizacji .

Gratulujemy Mistrzom, dziękujemy Egzaminatorom i wszystkim uczestnikom.

Agnieszka Wysocka
Karolina Roguska