WYBORY DO SAMORZĄDU

Wrzesień to dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 4 czas ważnych wyborów. Jak co roku trzeba wyłonić swoich przedstawicieli w Samorządzie Uczniowskim. Przy takiej ilości zacnych kandydatów nie było to łatwe.

Podczas trwającej przez tydzień kampanii wyborczej,  reprezentanci  zachęcali nas przeróżnymi hasłami i obietnicami wyborczymi do głosowania właśnie na nich. Nadszedł 25 września i wszystko stało się jasne! Bezapelacyjnie wygrała Wiktoria Marchaj z klasy IIIs zostając naszą nową Przewodniczącą szkoły, tuż za nią na drugim miejscu uplasowała się Karolina Łuniewska z klasy VI b tym samym zostając Z-ca przewodniczącej.  Sekretarzem została Wiktoria Kruk z klasy Vb a skarbnikiem Michalina Dróżdż z klasy IVc. Gratulujemy i czekamy na realizację wszystkich deklaracji.