MIEJSKI KONKURS PLASTYCZNY "Tropem bohaterów książek Astrid Lindgren"

Szkoła Podstawowa nr 5 im. Józefa Wybickiego w Mińsku Mazowieckim zaprasza do udziału w konkursie plastycznym pod honorowym patronatem Burmistrza Miasta .

Przedmiotem konkursu jest wykonanie:

• ilustracji tematycznie związanej z bohaterami lub treścią książek Astrid Lindgren (format A3 lub A4, technika dowolna)
  • lalki/kukiełki/pacynki/marionetki tematycznie związanej z bohaterami książek Astrid Lindgren (wielkość dowolna)

Konkurs odbywa się w czterech kategoriach:

• I - dzieci w wieku 6-7 lat
  • II - dzieci w wieku 8- 10 lat
  • III - dzieci w wieku 11 - 14 lat
  • IV - kategoria rodzinna - prace wykonane przez dzieci, ich rodziców, opiekunów, dziadków

Termin dostarczenia/nadsyłania prac do SP5 mija 17.11.2017 r, prace można też zostawić w naszej szkolnej bibliotce do 16.11.2017 r.

Więcej szczegółów dotyczących konkursu można uzyskać w naszej skolnej bibliotece lub na stronie internetowej organizatora konkursu: