UROCZYSTE OBCHODY W 99 ROCZNICĘ ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI

10 i 11 listopada Poczet Sztandarowy w składzie Klaudia Janczak, Zuzanna Papis, Aleksandra Górska, Alicja Misiura, Magda Kruk, Patrycja Kowal, Julia Jakubowska, Julia Leszczyńska, Eliza Gębołyś, Cezary Jackowski, Mikołaj Gajewski, Mikołaj Król i Filip Kamecki reprezentował naszą szkołę w obchodach Narodowego Święta Niepodległości. W dniu 10 listopada na terenie jednostki Żandarmerii Wojskowej przy ul. Warszawskiej, obchodziliśmy uroczyście 98. Rocznicę Powstania Związku Inwalidów Wojennych RP i 8. Rocznicę Odsłonięcia Pomnika Związku Inwalidów Wojennych. 11 listopada odbyły się uroczyste obchody 99. Rocznicy Odzyskania Niepodległości rozpoczęte uroczystą Mszą Świętą w Kościele pw. NMMP w intencji Ojczyzny, następnie druga część uroczystości miała miejsce na Placu Stary Rynek gdzie zostały złożone wieńce kwiatów, odczytano Apel Pamięci oraz oddano salwę honorową.