Bal ósmoklasisty 2022

Dnia 9.06.22 r. o godzinie 18:00, uczniowie klas ósmych, spotkali się na ostatniej dyskotece. Wszyscy odświętnie ubrani przekroczyliśmy próg auli szkolnej i rozpoczęliśmy zabawę polonezem, którego nikt nigdy nie ćwiczył, więc wyszło bardzo spontanicznie, ale z tego co wiemy taniec ten zrobił duże wrażenie na oglądających. DJ grał świetną muzykę i każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Aula na tę okazję została udekorowana złotymi i czarnymi balonami. Niesamowicie prezentowała się ścianka przeznaczona na zdjęcia, wyglądało to naprawdę profesjonalnie. Bawiliśmy się świetnie i wspaniale i chociaż było gorąco, to nie schodziliśmy z parkietu. Jedzenie również nam smakowało, na stołach były przepyszne kanapeczki, koreczki, babeczki i świeże, sezonowe owoce.  Zabawa zakończyła się wspólnym pociągiem, który zaprowadził nas do wyjścia, po czym wszyscy z uśmiechem rozeszli się w stronę swoich domów. Dyskoteka była cudowna, chętnie byśmy to powtórzyli.

Uczniowie klas ósmych.