Wstępniak

Wiosna zawitała już w nasze progi, wszystko zaczyna budzić sie do życia. Tymczasem w naszej szkole odbyło się wiele interesujących wydarzeń. Warto wspomnieć o konkursie „Mam talent", w którym uczniowie zaprezentowali swoje niezwykłe umiejętności przed całą szkołą.

W tym numerze gazetki dowiecie się, np. o tym jak ubierać się, by wyglądać modnie tą wiosną lub zgłębicie swoją wiedzę ogrodniczą. Wspomnieliśmy także o bardzo ważnym temacie jakim jest pomoc zwierzętom. W związku z chęcią zaangażowania się w lepsze życie zwierząt nasza szkoła zorganizowała zbiórkę żywności dla piesków. Nowością w tym numerze, będą pasje nauczycieli, czyli co lubią robić poza oczywiście uczeniem nas, dowiemy się jak dbać o ręce i nogi na wiosnę, jaka jest Wasza ulubiona lektura szkolna. Moją pasją jest taniec- to jeden z artykułów naszej redakcyjnej koleżanki, która podzieliła się z nami wiedzą na temat tańca.  By dowiedzieć się o jeszcze innych interesujących zagadnieniach serdecznie zapraszamy do dalszego czytania gazetki. Życzymy miłej lektury.

Przypominamy, że 22 kwietnia obchodzimy Dzień Ziemi. W naszej szkole trwa akcja „ Zielony parapet”. Tego dnia wszyscy przychodzimy ubrani na zielono. Na I piętrze, na holu, znajduje się piękna wystawa związana tematycznie z obchodami Dnia Ziemi.

M & N