SPOTKANIE Z PANIĄ DOROTĄ SUMIŃSKĄ

W poniedziałek 22 kwietnia br. naszą szkołę odwiedziła pani Dorota Sumińska- lekarz weterynarii, autorka książek oraz propagatorka dobrego traktowania zwierząt.

Podczas spotkania uczniowie poznali różne ciekawostki na temat zwierząt. Dowiedzieli się, że zwierzaki cierpią i chorują tak jak ludzie, dlatego potrzebują z ich strony opieki i miłości. Ponadto nasz Gość w niezwykle interesujący sposób opowiedział dzieciom o prawach zwierząt oraz o tym, w jaki sposób zapobiegać bezdomności psów i kotów.

Uczniowie z wielkim zainteresowaniem słuchali pani weterynarz, chętnie opowiadali o swoich pupilach, a także zasypywali ją licznymi pytaniami.

Serdecznie dziękujemy pani Dorocie Sumińskiej za wizytę w naszej szkole i dostarczenie nam tylu ciekawych wiadomości na temat zwierząt.